Група компаній «ТОРГТЕХНІКА» має власне потужне виробництво, розраховане на виготовлення, транспортування та зберігання різноманітної упаковки із картону. На підприємстві встановлено 15 видів обладнання провідних європейських виробників, що дає можливість нашій компанії випускати широкий асортимент продукції різної конфігурації:   3-х та 5-ти шаровий гофрокартон білого и бурого кольорів, 4-х клапанні ящики американського типу, ящики лоткового типу, короби зі зйомними верхніми частинами, шоу-бокси, гофрокомплектації та інші вироби зі складною висічкою. Обладнання по нанесенню друку дозволяє використовувати до 4-х кольорів.  Завдяки висікальним секціям деяких машин в конструкцію гофротари можна добавити додаткові елементи, такі як ручки для переносу та вентиляційні отвори.На даний час ми виготовляємо  гофроупаковку із картону марки Т20-27 та П30-35,  профіля «В», «С», «Е», «ВЕ», «СЕ» та «ВС». В процесі роботи використовується сировина як вітчизняного, так і європейського виробництва. Також наявні сучасні транспортно-упаковочні лінії для запакування гофроящиків на піддони.

      На підприємстві знаходиться склад сировини, склад готової продукції, власний автопарк та лабораторія по контролю якості на кожному етапі роботи. Наші спеціалісти використовують провідне програмне забезпечення для конструювання та розрахунку технологічного процесу виготовлення упаковки. З кожним днем роботи наше підприємство піднімається на новий більш якісний професійний рівень.

       Група компаній «ТОРГТЕХНІКА» орієнтується на європейскі стандарти та постійно прагне до розвитку та самовдосконалення, підвищуючи цим самим якість продукції та асортимент.

Група компаній "Торгтехніка"

sale@vinpak.com.ua -

(відділ реалізації гофрокартону)

Телефон: +38 (0432) 664107

Факс: +38 (0432) 664118

vinpak.com.ua - гофротара,

картонна упаковка у Вінниці.

Розробка сайту - Webhit

Форма входу на сайт